• индустријата синџир

  индустријата синџир

  Ние, главно, се фокусира на развој и производство на ензими имуноесеј дијагностички реагенси, развој лабораторија техника и услуги, како и развој на компјутерски софтвер.

 • Придружи ни се

  Придружи ни се

  Ние срдечно Ве покануваме да ни се придружат и ние сме желни да се задржи долгорочна соработка со вас. Сите агенти и OEM се добредојдени.

 • Сила на скалата

  Сила на скалата

  Нашата компанија има 3 гранки: Шангај, Пекинг и Канада фирма и седиште во Wuxi. Имаме одделот за продажба, оддел на производи, истражување и развој оддел, технички оддел и логистика.

Wuxi Donglin Наука и технологија за развој на копродукции, Ltd., Е производител и снабдувач на биолошки реагенси за живот, науката, со седиште во сценско област покрај Taihu Езеро.

Основана во 1997 година, нашата компанија започна бизнис, како давател на OEM услуга на ЕЛИСА колекции од целиот свет.

Во 2013 година, ние започна нашиот сопствен бренд DLdevelop. Ние сме специјализирани во производството на ЕЛИСА колекции и дистрибуира до Азија, Океанија, Африка, Европа и Америка. Со проширувањето на бизнисот, ние се постави во странство гранка во Канада, еден домашен еден во Шангај.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !