• zinxhiri Industrisë

  zinxhiri Industrisë

  Ne kryesisht fokusohet në zhvillimin dhe prodhimin e enzimë Immunoassay reagentet diagnostikues, laboratorike zhvillimit të teknikës dhe shërbimeve, si dhe zhvillimin e programeve kompjuterike.

 • Bashkohu me ne

  Bashkohu me ne

  Ne ngrohtësisht ju ftojmë të bashkohen me ne dhe ne jemi të etur për të mbajtur bashkëpunim afatgjatë me ju. All agjent dhe OEM janë të mirëpritura.

 • Forca e shkallës

  Forca e shkallës

  Kompania jonë ka 3 degë: Shanghai, kompania e Pekinit dhe Kanada dhe HQ në Wuxi. Ne kemi shitjes departament, departamenti produktit, kërkimin dhe zhvillimin departamenti, departamenti teknike dhe logjistike.

Wuxi Donglin Sci & Tech Development Co., Ltd., Është një prodhues dhe furnizues i reagentëve biologjike për shkencën e jetës, me seli në zonën piktoreske pranë Taihu liqenit.

E themeluar në vitin 1997, kompania jonë filloi të biznesit si një ofrues të shërbimit OEM e mjeteve ELISA në të gjithë botën.

Në vitin 2013, ne kemi nisur markë tona DLdevelop. Ne jemi te specializuar në prodhim kits ELISA dhe për të shpërndarë në Azi, Oqeani, Afrikë, Evropë dhe Amerikë. Me zgjerimin e biznesit, ne kemi ngritur një degë jashtë shtetit në Kanada, një të brendshme në Shanghai.

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !